Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

O Lysce

 

Pracoviště Lyska najdete od roku 2001 v brněnském sídlišti Kamenný vrch v městské části Nový Lískovec. Lyska se zaměřuje především na pohybové, řemeslné a hudební aktivity. Hlavní náplní činnosti je zájmové vzdělávání dětí a dospělých, zaměřujeme se zejména na estetickou výchovu. Můžete zde navštěvovat jak kroužky, tábory a pobytové akce, tak také příležitostné akce nebo některé z našich klubů.
 
Velkou podporu pro svoji práci máme jak ve veřejnosti, tak také v obecním zastupitelstvu městské části Nový Lískovec. Zúčastňujeme se společných akcí pořádaných pro občany jak Obecním úřadem, tak sdruženími, která zde působí.
 
Cílem naší činnosti je rozvoj zájmů a uspokojování potřeb při trávení volného času dětí i dospělých, poskytování příležitostí k vlastním tvůrčím aktivitám a vytvoření pozitivního prostředí pro jejich realizaci, rozvíjení samostatného myšlení a působení v prevenci sociálně-patologických jevů.

Zájmové vzdělávání na pracovišti Lyska se skládá z pravidelné činnosti, příležitostné činnosti, kurzů, pobytových akcí, táborů a výukových programů.
 
Podívejte se, co vám můžeme na Lysce nabídnout!