Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

O Lysce

 

Pracoviště Lyska najdete od roku 2001 v brněnském sídlišti Kamenný vrch v městské části Nový Lískovec. Lyska se zaměřuje především na pohybové, řemeslné a hudební aktivity. Hlavní náplní činnosti je zájmové vzdělávání dětí a dospělých, zaměřujeme se zejména na estetickou výchovu. Můžete zde navštěvovat jak kroužky, tábory a pobytové akce, tak také příležitostné akce nebo některé z našich klubů.
 
Velkou podporu pro svoji práci máme jak ve veřejnosti, tak také v obecním zastupitelstvu městské části Nový Lískovec. Zúčastňujeme se společných akcí pořádaných pro občany jak Obecním úřadem, tak sdruženími, která zde působí.
 
Cílem naší činnosti je rozvoj zájmů a uspokojování potřeb při trávení volného času dětí i dospělých, poskytování příležitostí k vlastním tvůrčím aktivitám a vytvoření pozitivního prostředí pro jejich realizaci, rozvíjení samostatného myšlení a působení v prevenci sociálně-patologických jevů.

Zájmové vzdělávání na pracovišti Lyska se skládá z pravidelné činnosti, příležitostné činnosti, kurzů, pobytových akcí, táborů a výukových programů.
 
Podívejte se, co vám můžeme na Lysce nabídnout!